SALON KIA ZABŁOCIE

ul. Klimeckiego 25, 30-705 Kraków

pn.-pt.: 9:00 - 18:00, sobota: nieczynne

 

+48 12 257 35 00

SALON KIA BRONOWICE

ul. Jasnogórska 9, 31-358 Kraków

pn.-pt.: 9:00 - 18:00, sobota: nieczynne


+48 12 655 22 22

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji

SALON KIA BRONOWICE

ul. Jasnogórksa 9, 31-358 Kraków

pn.-pt.: 9:00 - 19:00, sobota: 9:00 - 14:00


+48 12 655 22 22

Wojciech

Nowak

Kierownik Salonu Kia

 

+48 695 66 33 11

wojciech.nowak@rmfilipowicz.pl

Gracjan

Miernicki

Specjalista ds. sprzedaży samochodów Kia

 

+48 695 66 55 38

gracjan.miernicki@rmfilipowicz.pl

Waldemar

Szulc

Specjalista ds. sprzedaży samochodów Kia

 

+48 695 66 55 34

waldemar.szulc@rmfilipowicz.pl

Oliwia

Nycz

Doradca Finansowy Kia


+48 695 66 55 62

oliwia.nycz@rmfilipowicz.pl

Magdalena

Serafin

Recepcjonistka / doradca ds. ubezpieczeń komunikacyjnych

 

+48 126 55 22 22

magdalena.serafin@rmfilipowicz.pl


SALON KIA ZABŁOCIE

ul. Klimeckiego 25, 30-705 Kraków

pn.-pt.: 9:00 - 19:00, sobota: 9:00 - 14:00


+48 12 257 35 00

Jakub

Szczuciński

Kierownik Salonu Kia

 

+48 605 55 71 99

jakub.szczucinski@rmfilipowicz.pl

Bartłomiej

Skrobot

Specjalista ds. sprzedaży samochodów Kia


+48 695 66 33 22

bartlomiej.skrobot@rmfilipowicz.pl

Kalina

Ochman

Specjalista ds. sprzedaży samochodów Kia

 

+48 669 60 56 08

kalina.ochman@rmfilipowicz.pl

Marcin

Kwiecień

Specjalista ds. sprzedaży samochodów Kia

 

+48 695 66 55 61

marcin.kwiecien@rmfilipowicz.pl


SERWIS KIA ZABŁOCIE

ul. Klimeckiego 25, 30-705 Kraków

pn.-pt.: 7:00 - 19:00, sobota: 8:00 - 14:00

 

+48 12 257 35 00

Wiktoria

Janiszewska

Recepcja Serwisu Kia


+48 695 66 11 33

wiktoria.janiszewska@rmfilipowicz.pl

Justyna

Nowakowska

Recepcja Serwisu Kia

 

+48 697 60 86 05

justyna.nowakowska@rmfilipowicz.pl

Andrzej

Kurowski

Doradca Serwisowy Kia


+48 695 66 00 44

andrzej.kurowski@rmfilipowicz.pl

Mateusz

Kubas

Doradca Serwisowy Kia

 

+48 697 60 86 01

mateusz.kubas@rmfilipowicz.pl

Dariusz

Nosek

Doradca Serwisowy Kia


+48 695 66 00 33

dariusz.nosek@rmfilipowicz.pl


CZĘŚCI KIA ZABŁOCIE

ul. Klimeckiego 25, 30-705 Kraków

pn.-pt.: 8:00 - 19:00, sobota: 8:00 - 14:00

 

+48 12 257 35 00

Wojciech

Rodak

Kierownik działu części zamiennych Kia


+48 695 66 00 77

wojciech.rodak@rmfilipowicz.pl

Michał

Ropa

Specjalista ds. części zamiennych Kia

 

+48 661 55 95 59

michal.ropa@rmfilipowicz.pl

Przemysław

Grodecki

Specjalista ds. części zamiennych Kia

 

+48 695 66 00 77

przemyslaw.grodecki@rmfilipowicz.pl


DZIAŁ KREDYTÓW, LEASINGÓW I UBEZPIECZEŃ KIA

ul. Klimeckiego 25, 30-705 Kraków

pn.-pt.: 10:00 - 18:00, sobota: 10:00 - 14:00


+48 12 348 09 30

Sebastian

Borys

Specjalista ds. ubezpieczeń

 

+48 695 66 00 99

sebastian.borys@rmfilipowicz.pl

Sława

Kwiatkowska

Specjalistka ds. finansowania

 

+48 695 66 66 41

slawa.kwiatkowska@rmfilipowicz.pl

Oliwia

Nycz

Specjalistka ds. finansowania

 

+48 695 66 55 62

oliwia.nycz@rmfilipowicz.pl


DZIAŁ LIKWIDACJI SZKÓD KOMUNIKACYJNY

ORAZ NAPRAW POWYPADKOWYCH KIA

ul. J. Dekerta 44, 30-705 Kraków

pn.-pt.: 8:00 - 18:00, sobota: 9:00 - 14:00

 

+48 12 348 09 32

Krzysztof

Piekarczyk

Specjalista ds, likwidacji szkód komunikacyjnych


+48 695 66 22 55

krzysztof.piekarczyk@rmfilipowicz.pl

Anna

Gajos

Specjalistka ds, likwidacji szkód komunikacyjnych


+48 603 63 03 40

anna.gajos@rmfilipowicz.pl

Tomasz

Sławiński

Specjalista ds, likwidacji szkód komunikacyjnych


+48 605 55 73 35

tomasz.slawinski@rmfilipowicz.pl

Rafał

Cetnarowicz

Specjalista ds, likwidacji szkód komunikacyjnych


+48 695 66 33 00

rafal.cetnarowicz@rmfilipowicz.pl​​​​​​​