MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ...


Niektóre samochody wywołują prawdziwe emocje i żywsze bicie serca. Dzięki wyjątkowej stylistyce i sportowemu duchowi przyciągają pełne zainteresowania spojrzenia. Do jazdy zachęcają nieprzeciętnymi osiągami, przestronnością i funkcjonalnością. Taka właśnie jest nowa Kia ProCeed, dostępna w wersji GT oraz GT Line.


Innowacyjne nadwozie nowej Kia ProCeed to efekt połączenia eleganckiej linii coupé z praktycznością kombi. Opływowa, dopracowana sylwetka wyróżnia się silnie opadającą linią dachu oraz wydatnymi przetłoczeniami bocznymi. Wraz z 18-calowymi obręczami kół ze stopu lekkiego demonstruje sportowy charakter modelu ProCeed. Nowoczesne nadwozie Kia ProCeed pozostawia niezapomniane wrażenie. To zasługa dynamicznego tyłu z charakterystycznymi lampami LED oraz dwóch końcówek układu wydechowego.


Nadwozie Kia ProCeed to przykład idealnego połączenia elegancji z wyjątkową przestronnością. Przestrzeń bagażowa wynosząca 594 litrów to jeden z najlepszych wyników w tym segmencie pojazdów. Na wszechstronność i wygodę wpływa również łatwy w użyciu system składania oparcia kanapy tylnej, dzielonego w proporcji 40:20:40 oraz funkcja automatycznego otwierania klapy bagażnika (Smart Power Tailgate). Listę zalet wydłuża wiele pomysłowych schowków i udogodnień dla kierowcy i pasażerów.