Kia Stinger. WITAMY W ŚWIECIE GRAN TURISMO.

 

Kia Stinger została stworzona przez prawdziwych entuzjastów motoryzacji. Jej piękna linia nawiązuje do klasycznego ducha klasy Gran Turismo. Ale to nie wszystko. Ten imponujący samochód zapowiada erę nowatorskiej i niekonwencjonalnej stylistyki, wyjątkowych osiągów i ekscytujących doznań z jazdy.Eleganckie, starannie ukształtowane nadwozie Kia Stinger to zapowiedź niezwykłych osiągów. To samochód, który demonstruje pasję i ambicje projektantów.

 

Kia Stinger zawdzięcza swój niezrównany wygląd idealnym proporcjom. Długa maska silnika zwieńczona krótkim zwisem idealne współgra z dużym rozstawem osi i niską linią dachu. Piękna, aerodynamiczna linia i napęd na tylne lub wszystkie koła to atuty niezwykłego samochodu, który wzbudza ogromne emocje. Kia Stinger w wersji GT to efekt prawdziwej pasji. Wszystkie starannie zaprojektowane detale stylistyczne, każdy
dopracowany szczegół potwierdzają najwyższą klasę. Zapowiadają niezwykłe osiągi i czystą przyjemność prowadzenia. Kia Stinger GT to kwintesencja wysmakowanego połączenia sportowego charakteru i elegancji.