Kia Venga - Nowa, lepsza, piękniejsza.

 

Tak niewiele potrzeba, by poczuć się lepiej. Wystarczy dobry humor, chwila beztroski, promienny uśmiech. Czas spędzony z najbliższymi, wspólna podróż, bliskość. Wtedy wszystko nabiera żywszych barw. Nawet jednodniowy, spontaniczny wypad za miasto może być jak wielka wyprawa. Pełna niezapomnianych przygód. A zwykła przejażdżka staje się ekscytującą eskapadą w nieznane. Niektórzy już nie mogą się doczekać!

 

Samochód może być funkcjonalny i jednocześnie atrakcyjny. Jak przystało na auto zaprojektowane w Europie, nowa Kia Venga ma dynamiczne, zwarte nadwozie o ciekawej sylwetce. Wygląda intrygująco i niebanalnie, wręcz zachęca do jazdy.

 

Nasi projektanci po mistrzowsku połączyli formę z funkcjonalnością. Sylwetka w kształcie klina i pochylony tył sprawiają, że auto prezentuje się pewnie i zadziornie. Agresywnego wyrazu dodają lampy świateł przednich i przeciwmgielnych. Dodatkowy atut to nowoczesne diodowe lampy tylne i diodowe światła do jazdy dziennej. Całości dopełnia oryginalny grill chłodnicy typu Piano Black z chromowaną obwódką oraz chromowana listwa klapy bagażnika.